školní rok: 2009/2010
kód: A18
Celostátní přehlídka dětských recitátorů
Brno venkov
Úroveň: okresní
Místo konání: Hotel Besední dům Ivančice, Tesařovo nám. 1
Pořadatel kola: Základní škola a mateřská škola Lažánky, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 15.03.2010
Termín konání: 23.03.2010
Prezence: 8:00
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Pitsmausová Zuzana
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
2. |
Kotlánová Veronika
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
3. |
Sýsová Tereza
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
4. |
Cicálek Jan
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
|
5. |
Dvořák Tomáš
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
6. |
Ghazalová Mona
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
7. |
Horáková Blanka
Základní škola a mateřská škola Ketkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
8. |
Jobánková Iva
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
9. |
Juračka David
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
10. |
Kalábová Jana
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
11. |
Konečná Michaela
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
12. |
Kubíčková Markéta
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
13. |
Kučerová Eliška
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
14. |
Káňová Eliška
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
15. |
Mokrá Klára
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
16. |
Nečesalová Vendula
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
17. |
Ondráčková Denisa
Základní škola Oslavany, okres Brno-venkov
|
18. |
Orságová Kateřina
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
19. |
Poloniová Marie
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
20. |
Pálenská Kateřina
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
21. |
Robotková Helena
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
22. |
Růžička Hynek
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
23. |
Savarová Tereza
Základní škola Oslavany, okres Brno-venkov
|
24. |
Sedláček Daniel
Základní škola a mateřská škola Ketkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
25. |
Slaná Lenka
Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
26. |
Vaščáková Tereza
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
27. |
Vykouřilová Markéta
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
|
28. |
vrzalová Anna
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
29. |
Žílková Monika
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|