školní rok: 2010/2011
kód: A01
Matematická olympiáda
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
Úroveň: školní
Místo konání: Zš a MŠ Brno, Kotlářská 4
Pořadatel kola: Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
Termín přihlášek: 07.03.2011
Termín konání: 07.03.2011
Prezence:
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Blažek Adam
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Brýdl Zdeněk
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Burian David
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
4.
postup
|
Císařová Monika
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
5.
postup
|
Hanáková Nikol
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
6.
postup
|
Houserová Stela
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
7.
postup
|
Janečková Adéla
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
8.
postup
|
Kobská Tereza
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
9.
postup
|
Kuklová Veronika
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
10. |
Křižková Lucie
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
11.
postup
|
Martererová Adéla
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
12.
postup
|
Nechvátal Arnošt
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
13.
postup
|
Petrová Veronika
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
14.
postup
|
Ponížil Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
15.
postup
|
Slámová Daniela
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
16.
postup
|
Tomšík Boleslav
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
17.
postup
|
Valdhans Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
18.
postup
|
Valdhans Jakub
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
Vomelová Aneta
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
20.
postup
|
Weinstein Matyáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
21.
postup
|
Žitňanský Michal
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|