školní rok: 2011/2012
kód: A1
Matematická olympiáda
Jihomoravský kraj
Podřízená kola
Úroveň: krajské
Koordinátor kola: Viktor Ježek
Místo konání: Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
Termín přihlášek: 15.02.2012
Termín konání: 17.04.2012
Prezence: 8:30 - 8:45
Krajské kolo MO kategorií B,C se uskuteční v budově Gymnázia na třídě Kapitána Jaroše 14, ve druhém poschodí v učebnách fyziky (F2 a F1) a matematiky.
Prosíme ty z Vás, kteří budete chtít proplatit jízdné, abyste byli v budově Gymnázia nejpozději v 8:45. Děkujeme.
NEPOUŽÍVEJTE PROSÍM UNIVERZÁLNÍ JÍZDENKU (skládací jízdenka pro opakované jízdy po IDS se 24 poli) - nedá se proplatit.
Přiložené soubory
Výsledková listina krajského kola (20.87 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Zamazal Petr
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
2. |
Darmovzal Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3. |
Kuchyňová Karolína
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
4. |
Staněk Miloš
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
5. |
Suchánek Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
6. |
Zahradníček Martin
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
7. |
Šorm Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
8. |
Budíková Barbora
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9. |
Chlup David
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
10. |
Elederová Markéta
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
11. |
Ptáček Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
12. |
Vu Tung Anh
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
13. |
Melichárek Václav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14. |
Ševeček Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
15. |
Šolcová Jana
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
16. |
Dočekalová Denisa
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
17. |
Krčma Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
18. |
Iványiová Charlotte
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
19. |
Krchňák Václav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
20. |
Garčic Zdeněk
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
21. |
Klang Metoděj
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22. |
Liška Petr
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
23. |
Florián Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
24. |
Hujňák Jaroslav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
25. |
Hrabovský Michal
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
26. |
Radová Kateřina
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
27. |
Blažek Pavel
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
28. |
Wenzl Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
29. |
Jandáková Kateřina
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
30. |
Zoder Ondřej
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
31. |
Šubík Štěpán
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
32. |
Chmelíčková Helena
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
33. |
Jordanov Alexandr
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
34. |
Míšová Miroslava
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
35. |
Poprocký Mojmír
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
36. |
Vaňková Kateřina
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|