školní rok: 2011/2012
kód: A2
Fyzikální olympiáda
Jihomoravský kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: ZŠ Laštůvkova 77, Brno
Pořadatel kola: Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 04.04.2012
Termín konání: 18.04.2012
Prezence: 8:30 - 9:00
Kontaktní osoba:
Mgr. Ladislav Dvořák
ZŠ Brno, Laštůvkova 77
tel.: 546 210 081
Rád bych touto cestou pozval níže uvedené nominované účastníky do krajského kola Fyzikální olympiády, kat. E.
Soutěž proběhne 18. 4. 2012 v prostorách základní školy na ul. Laštůvkova v Brně.
Prezence účastníků bude probíhat od 8:00 do 8:30.
Samotná soutěž bude probíhat v době po registraci všech účastníků, nejpozději od 9:00 do asi 13:00.
Podrobnější informace najdete v příloze.
Prosím o potvrzení účasti nominovaných na e-mail: dvorak@zslastuvkova.cz
S pozdravem L. Dvořák
Přiložené soubory
Pozvánka (241.34 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Pokorný Jan
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
2. |
Tran Minh Anh
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3. |
Šorm Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4. |
Reška Michal
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
5. |
Honek Marek
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
6. |
Krátká Zuzana
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
7. |
Crha Tomáš
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
8. |
Suk Milan
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
9. |
Nekula Zdeněk
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
Klinkovský Jiří
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
11. |
Stanislav Silvestr
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
12. |
Knotek Vojtěch
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
13. |
Baboša Jegor
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14. |
Jordánek Tomáš
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
15. |
Hudcová Kateřina
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
16. |
Dittrich Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
17. |
Otýpka Marek
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
18. |
Baťka Tomáš
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
19. |
Kuchynka Marek
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
20. |
Julínek Roman
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
21. |
Kurková Michaela
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
22. |
Zabloudil Jan
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
23. |
Konvičková Zuzana
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
24. |
Mančíková Ivana
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
25. |
Wenzl David
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
26. |
Forgáč Jakub
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|