školní rok: 2011/2012
kód: A4
Biologická olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Lucie Malá
Místo konání: ZŠ Zbýšov, J. A. Komenského 473
Pořadatel kola: Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 26.03.2012
Termín konání: 10.04.2012
Prezence: od 8:30, začátek v 9:00
Kontaktní osoba:
Mgr. Ivana Maloňová, ZŠ Zbýšov
J. A. Komenského 473
664 11 Zbýšov
tel: 737629117
Přiložené soubory
propozice (199.53 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Macháček Martin
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Kotlánová Markéta
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Dervišoska Regina
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
4.
postup
|
Zavřel Martin
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
5. |
Kočí Adéla
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
6. |
Chotaš Samuel
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
7. |
Ondroušek Petr
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
8. |
Nevídal Mikuláš
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
9. |
Bednářová Helena
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
10. |
Obršlíková Kristýna
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
11. |
Adam Ivo
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
12. |
Pavelka Dušan
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
13. |
Šimková Kristýna
Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace
|
14. |
Sáblík Leoš
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
15. |
Střížová Monika
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
16. |
Houfek Tomáš
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
17. |
Simajchlová Barbora
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
18. |
Hemala Jakub
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
19. |
Šamanová Jana
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
20. |
Křížová Zuzana
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
|
21. |
Švestka Jan
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
22. |
Buchníček Miroslav
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
23. |
Křemeček Martin
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
24. |
Hýsek David
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
25. |
Krausová Sabina
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
26. |
Zapletal Adam
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|