školní rok: 2011/2012
kód: A4
Biologická olympiáda
Břeclav
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Místo konání: Duhovka-středisko volného času Břeclav, Lidická 4
Termín přihlášek: 31.03.2012
Termín konání: 10.04.2012
Prezence: 8.30-9.00.hod.
kontaktní osoba: Mgr. Ambrožová Karla, ZŠ Moravská Nová Ves, tel: 519342205
propozice okresního kola ke stažení na www.duhovka.cz
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Šílová Klára
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Vodák Michal
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Kupský Aleš
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
4.
postup
|
Rosochová Markéta
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
5. |
Neugebauerová Anna
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
6. |
Malinkovičová Eliška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
7. |
Otřísal Štěpán
Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav
|
8. |
Pacasová Viktorie Alexandra
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
9. |
Průdková Eliška
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
10. |
Zbořilová Kateřina
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
11. |
Salajková Johanka
Základní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace
|
12. |
Šustrová Klára
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
13. |
Vítek Tomáš
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
14. |
Kománková Barbora
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
15. |
Helešicová Lucie
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
16. |
Vojtěšek Vít
Základní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace
|
17. |
Stávková Natálie
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|