školní rok: 2011/2012
kód: A7
Dějepisná olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Lucie Malá
Místo konání: Gymnázium Tišnov, Na Hrádku 20
Pořadatel kola: Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 16.12.2011
Termín konání: 01.02.2012
Prezence: 8:00 - 9:00
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Staňková Lucie
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Blecha Martin
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Štukl Filip
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
4.
postup
|
Bulvová Alena
Základní škola a Mateřská škola Václava Havla Žďárec, okres Brno-venkov
|
5.
postup
|
Novotný Lukáš
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
6. |
Formánek Vojtěch
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
7. |
Králíková Lenka
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
8. |
Dimitrov Georgi
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
9. |
Poláková Iva
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
10. |
Rybníkářová Kristýna
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
|
11. |
Klausová Tereza
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
12. |
Netík Jakub
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
13. |
Malinková Kateřina
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
14. |
Matis Jasam
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
15. |
Sadecká Anna
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
16. |
Fiala Daniel
Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
17. |
Pokorný Tomáš
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
18. |
Žák Štěpán
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
19. |
Havlík Jaromír
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
|
20. |
Valášek Jiří
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
21. |
Rubešová Ivana
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
22. |
Chylíková Veronika
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
23. |
Severa Jiří
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
|
24. |
Vojanec Kamil
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
25. |
Feith Marek
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
26. |
Ryšavý Filip
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
27. |
Studýnka Pavel
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
28. |
Večeřová Eliška
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
29. |
Vrzalová Kateřina
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
30. |
Gregorovičová Alice
Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
31. |
Fries Daniel
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
|
32. |
Hudák Jiří
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
33. |
Jordánek Tomáš
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
34. |
Hanák Zdeněk
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
35. |
Novotná Karolína
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
36. |
Rejda David
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
37. |
Vágner Patrik
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
|
38. |
Jakešová Michaela
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
39. |
Severová Aneta
Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
|
40. |
Pokorný Alexandr
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
41. |
Veselá Pavlína
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
|
42. |
Krpeš Michal
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
|