školní rok: 2011/2012
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Základní škola Rohatec
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 29.02.2012
Termín konání: 14.03.2012
Prezence: 7.45 - 8.30
Přiložené soubory
Informace k okresnímu kolu (30.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Borotová Kateřina
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Jančová Petra
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
3. |
Repíková Michaele
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
4. |
Vymazalová Kateřina
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
5. |
Ďurďovič Dušan
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
6. |
Sladký Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
7. |
Zalubilová Nela
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
8. |
Poláčková Ivana
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
9. |
Tomanová Petra
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
10. |
Kovalčík Michal
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
11. |
Kratochvílová Ivana
Základní škola a mateřská škola Bzenec, příspěvková organizace
|
12. |
Salajka Josef
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
|
13. |
Tomeček Jan
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
14. |
Fiska Lukáš
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
15. |
Bystřická Tereza
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
16. |
Řehánková Martina
Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
17. |
Nejedlíková Aneta
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
18. |
Latýn Kristián
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
19. |
Paška Tomáš
ZRUŠENO - Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
|
20. |
Slezák Daniel
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
|