školní rok: 2011/2012
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Lucie Malá
Místo konání: ZŠ Modřice, Benešova 332
Termín přihlášek: 04.03.2012
Termín konání: 14.03.2012
Prezence: 8:00 - 9:00
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Pernica Martin
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Defer Tristan
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
|
3. |
Kurka Matěj
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
4. |
Svobodová Lucie
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
5. |
Blaťák Martin
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
6. |
Procházka Jan
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
7. |
Zavřel Martin
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
8. |
Brejčáková Adéla
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
9. |
Plachý Jan
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
10. |
Doupovcová Zoja
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
11. |
Šerák Matěj
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
12. |
Suchánková Klára
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
|
13. |
Vala David
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
14. |
Žilková Monika
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
15. |
Humpolíková Gabriela
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
16. |
Musil Tomáš
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
17. |
Hrušková Veronika
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
18. |
Staňková Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
|
19. |
Liška Robert
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
20. |
Kuklínek Roman
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
21. |
Domesová Denisa
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
22. |
Kölbl Jakub
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
23. |
Konvalinka Adam
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
|
24. |
Morkus Matěj
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
|
25. |
Pavelka Dušan
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|