školní rok: 2011/2012
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Vyškov
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Dům dětí a mládeže, Brněnská 7, Vyškov
Pořadatel kola: Maják - středisko volného času Vyškov, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 05.03.2012
Termín konání: 13.03.2012
Prezence: 7:30-8:00
Přiložené soubory
pozvánka (33.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Doležal Martin
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Zmrzlý Jan
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
3. |
Drmelová Kateřina
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|
4. |
Peňázová Marie
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
5. |
Sobol Vítězslav
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
6. |
Johanová Michaela
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
7. |
Karabina Jan
Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace
|
8. |
Luong Ngoc Long
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
9. |
Sugden Thomas
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
10. |
Pevná Žaneta
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
11. |
Vernerová Alexandra
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
12. |
Kadavá Irena
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
13. |
Krejčiříková Petra
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|
14. |
Spáčilová Veronika
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
|
15. |
Kučera Tomáš
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
16. |
Šmerdová Michaela
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
17. |
Oháňková Karolína
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
18. |
Štolfa Adam
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
19. |
Valíčková Eliška
Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace
|
20. |
Chomoucká Lucie
Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace
|
21. |
Ressová Petra
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
22. |
Kratochvílová Gabriela
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
|
23. |
Přerovská Barbora
Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace
|
24. |
Nohel Ondřej
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|