školní rok: 2011/2012
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
Pořadatel kola: Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 07.03.2012
Termín konání: 14.03.2012
Prezence: 8:00 - 8:30
Kontaktní osoba:
Mgr. Jiří Křenek
ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
tel.: 548 422 944, 777 085 242
e-mail: krenek@zsmilenova.cz
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Šálek Martin
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Burian Vít
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
3. |
Vodička Petr
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
4. |
Musil Marek
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
|
5. |
Kysela Michal
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
6. |
Solak Damir
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
|
7. |
Hejátko Radim
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
8. |
Konečný Aleš
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
|
9. |
Tran Minh Anh
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
10. |
Filípek Daniel
Základní škola, Brno, Bosonožská 9, příspěvková organizace
|
11. |
Tröstler Johannes
I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.
|
12. |
Baťka Martin
Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace
|
13. |
Mach Michal
Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace
|
14. |
Vičík Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
15. |
Švarc Ladislav
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
|
16. |
Leskovjan Tomáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
|
17. |
Chuchvalcová Monika
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
18. |
Kolajová Martina
Základní škola, Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
|
19. |
Singerová Anna-Marie
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
|
20. |
Šťastný Viktor
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
|
21. |
Pikna Jan
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
22. |
Klusáček Ondřej
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
23. |
Krikl Dominik
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
24. |
Švanigová Lenka
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
25. |
Král Adam
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
|
26. |
Buriánová Kateřina
Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
|
27. |
Červinka Kristián
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
28. |
Ředina Richard
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
29. |
Balík Pavel
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
30. |
Libenský Radovan
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
31. |
Paták Jakub
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
|
32. |
Kaňok Petr
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
33. |
Škaropka Marek
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
34. |
Skoumalová Natálie
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
35. |
Hakl Jan
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
36. |
Nečas David
Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace
|
37. |
Goldmanová Dominika
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
38. |
Havín Dominik
Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
|