školní rok: 2011/2012
kód: A13
Pythagoriáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: ZŠ Vedlejší 10, Brno
Termín přihlášek: 04.01.2012
Termín konání: 18.01.2012
Prezence: 13:30
Kontaktní osoba:
Mgr. T. Vintr
ZŠ Vedlejší, Brno
tel.: 547 218 198
e-mail: vintr.prace@seznam.cz
Do městského (okresního) kola Pythagoriády postupují žáci, kteří ve školním kole získali 11 a více bodů.
Prosím ředitele škol, aby svým žákům předali informaci o postupu do městského a v den konání soutěže 18. ledna 2012 v době od 13:30 je uvolnili ze školního vyučování.
Z organizačních důvodů zašlete prosím potvrzení účasti žáka v městském kole do 13.1.2012 e-mailem na adresu: vintr.prace@seznam.cz
Děkuji za pochopení a spolupráci.
Z. Antonovičová, koordinátorka soutěží
Přiložené soubory
Výsledková listina - MěK -18.1.2012 (250.11 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Fabík Václav
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
2. |
Pivnička Martin
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
|
3. |
Procházka Vít
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
4. |
Skoupý Martin
Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace
|
5. |
Jansová Kristýna
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
Knap Štěpán
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
7. |
Bergmann Ondřej
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
8. |
Duda Jakub
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
|
9. |
Krejčí Lukáš
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
|
10. |
Boháček Marek
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
11. |
Krumlová Olga
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
12. |
Mračna Štefan
Základní škola, Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
|
13. |
Říhová Helena
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
14. |
Müller Filip
Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace
|
15. |
Viktorin Tomáš
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
16. |
Gricová Marie
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
17. |
Minks Eduard
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
18. |
Pinkava Tomáš
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
19. |
Veškrňa Matěj
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
20. |
Kužela Vojtěch
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
21. |
Zíval Patrik
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
22. |
Fousková Vanda
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
23. |
Mariančuk Marta
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
24. |
Pokorný Marek
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
25. |
Polická Kristýna
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
26. |
Šperka Tomáš
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
|