školní rok: 2011/2012
kód: A13
Pythagoriáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Základní škola Hodonín, U Červených domků
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 04.01.2012
Termín konání: 18.01.2012
Prezence: 7.45 - 8.30
Přiložené soubory
Informace k okresnímu kolu (38.50 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Veverka Tomáš
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
2. |
Kolářová Barbora
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
3. |
Krůtová Eleonora
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
4. |
Synek Martin
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
5. |
Bolom Adam
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
6. |
Kmentová Tereza
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
7. |
Lindnerová Natálie
ZRUŠENO - Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
|
8. |
Malinka Martin
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
9. |
Otrubová Adéla
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
10. |
Valenta David
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
11. |
Benovič Martin
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
12. |
Dražil Jan
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
13. |
Hanáková Ludmila
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
14. |
Harca Ondřej
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
|
15. |
Jakubíček Matěj
Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace
|
16. |
Sochor Petr
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
17. |
Žebra Jiří
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
18. |
Crhonková Petra
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
19. |
Herzánová Kristína
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
20. |
Levák Jakub
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
21. |
Mlýnek Josef
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
|
22. |
Naňák Tomáš
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
23. |
Selucká Kateřina
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
24. |
Hromek Jan
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
25. |
Ježová Kateřina
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
26. |
Koperová Klára
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
27. |
Kovanič Vít
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
28. |
Medková Anna
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
29. |
Mokruša Jakub
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
30. |
Geschwandtner Patrik
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
|
31. |
Kropíková Zuzana
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
32. |
Neduchal David
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
|
33. |
Otřel Filip
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
34. |
Polanská8 Natálie
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
35. |
Kočička Tomáš
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
36. |
Kubeš Karel
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
|
37. |
Loucký Tomáš
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
38. |
Pavková Karolína
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
|
39. |
Spačková Dita
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
40. |
Žajdlíková Veronika
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
41. |
Forman Tomáš
ZRUŠENO - Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
|
42. |
Knespl Vojtěch
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
|
43. |
Turek Jan
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
44. |
Veselský Matěj
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
45. |
Šťastná Kristýna
ZRUŠENO - Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
|
46. |
Ivičič Petr
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
47. |
Rigby Jakub
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
48. |
Gregorková Janka
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
|
49. |
Kotlařík David
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
|