školní rok: 2011/2012
kód: A13
Pythagoriáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8, Znojmo
Pořadatel kola: ZRUŠENO - Středisko služeb školám Znojmo,Rudoleckého 25
Termín přihlášek: 07.01.2012
Termín konání: 18.01.2012
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba: Mgr. Romana Loydová, Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
tel.: 515 224 765, e-mail: loydova@zsmladeze.cz
www.nidm.cz/talentcentrum/souteze-a-prehlidky/pythagoriada
Do okresního kola postupují všichni úspěšní řešitelé školního kola nebo vítěz, který dosáhl ve školním kole nejméně 7 bodů.
Přiložené soubory
Informace k soutěži (55.62 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Gerspitzerová Nela
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
Heimlichová Klára
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
3. |
Klaudinger Pavel
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
4. |
Raab Petr
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
5. |
Titěra Vojtěch
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
Vrána Tomáš
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
7. |
Kosík Jiří
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
8. |
Patočka Vladimír
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
Svoboda David
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
Dobešová Tereza
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
11. |
Jiřičková Klára
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
12. |
Minarčík Jiří
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
13. |
Mroček Quan
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
14. |
Ošmera Dominik
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
15. |
Reiterová Daniela
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
16. |
Večeřa Tomáš
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
17. |
Vo Van Son
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
18. |
Duda Michal
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
19. |
Kubík Jakub
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
20. |
Bořil David
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
21. |
Coufal Jiří
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
22. |
Kliková Veronika
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
23. |
Ludvík Martin
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
24. |
Maša Vít
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
25. |
Sturzová Valentýna
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
26. |
Doležal Aleš
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
27. |
Griebaum Michal
Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace
|
28. |
Nerada Lukáš
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
29. |
Hrůzová Anna
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
30. |
Fialová Lenka
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
31. |
Tomášek Dominik
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|