kraj: Jihomoravský
dič:
izo: 600015815

popis

Základní údaje: délka a forma vzdělání – dva roky, denní forma vzdělávání; podmínky přijetí – výuční list; ukončení vzdělání – maturitní zkouška; dosažený stupeň vzdělání – střední vzdělání s maturitní zkouškou. Popis oboru: Absolvent oboru Vlasová kosmetika se uplatní v profesích zaměřených na poskytování kadeřnických služeb, na které se připravoval ve svém předchozím vzdělávání a soustředí se na výkon ekonomických, provozně-ekonomických, obchodních a administrativních činností zejména při řízení vlastní firmy – vlastního kadeřnického salónu. Dále může nabídku svých služeb rozšířit o poskytování základních kosmetických úkonů, jako jsou líčení, úprava obočí, depilace aj. Absolvent má předpoklady pro rozvoj vlastních podnikatelských aktivit. Možnost dalšího vzdělávání: Po ukončení středoškolského vzdělávání mohou zájemci pokračovat ve studiu na vyšších odborných nebo vysokých školách. Stravování ve školní jídelně, cena oběda 30,- Kč.

podmínky

výuční list