školní rok: 2013/2014 kód: A06

Olympiáda v českém jazyce

kategorie:

Břeclav

Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Gymnázium Břeclav, Sady 28.října
Termín přihlášek: 27.01.2014
Termín konání: 06.02.2014
Prezence:

Garant okresního kola: Mgr. Žabenská Vlasta

Kontakt: za@gbv.cz, 519326362

  

Přiložené soubory

Propozice-cj (106.85 KB)
Pozvánka na OK (46.93 KB)

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1.
postup
Neugebauerová Anna
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
1.
body: 21.0
úspěšný: ano
2.
postup
Šílová Klára
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
2.
body: 20.0
úspěšný: ano
3.
postup
Nešporová Kateřina
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
3.
body: 19.0
úspěšný: ano
4. Pavlovová Anna
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
4.
body: 18.0
úspěšný: ano
5. Paulová Nikol
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
5.
body: 17.0
úspěšný: ano
6. Bartošová Barbora
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
6.-11.
body: 16.0
úspěšný: ano
7. Brázdová Michaela
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace
6.-11.
body: 16.0
úspěšný: ano
8. Kadlecová Michaela
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
6.-11.
body: 16.0
úspěšný: ano
9. Kvardová Iveta
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
6.-11.
body: 16.0
úspěšný: ano
10. Slámová Tereza
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
6.-11.
body: 16.0
úspěšný: ano
11. Teturová Adéla
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
6.-11.
body: 16.0
úspěšný: ano
12. Dostálová Kateřina
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace
12.-14.
body: 15.0
úspěšný: ano
13. Savara Jiří
Základní škola Podivín, příspěvková organizace
12.-14.
body: 15.0
úspěšný: ano
14. Čechová Pavlína
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
12.-14.
body: 15.0
úspěšný: ano
15. Otáhal Petr
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
15.-16.
body: 14.0
úspěšný: ano
16. Peřinová Kateřina
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
15.-16.
body: 14.0
úspěšný: ano
17. Janošková Monika
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
17.-20.
body: 13.0
úspěšný: ano
18. Kománková Barbora
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
17.-20.
body: 13.0
úspěšný: ano
19. Peloušek Radek
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
17.-20.
body: 13.0
úspěšný: ano
20. Rohrerová Anna
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
17.-20.
body: 13.0
úspěšný: ano
21. Omastová Hedvika
Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace
21.
body: 12.0
úspěšný: ano
22. Dlouhý Martin
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
22.-24.
body: 11.0
úspěšný: ano
23. Ekrtová Karolína
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
22.-24.
body: 11.0
úspěšný: ano
24. Mračnová Michaela
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
22.-24.
body: 11.0
úspěšný: ano
25. Králíková Markéta
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
25.-28.
body: 10.0
úspěšný: ano
26. Mazánková Natálie
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
25.-28.
body: 10.0
úspěšný: ano
27. Peřinová Eliška
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
25.-28.
body: 10.0
úspěšný: ano
28. Solaříková Viktorie
Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace
25.-28.
body: 10.0
úspěšný: ano
29. Nevídal Jakub
Základní škola Šitbořice, okres Břeclav, příspěvková organizace
29.-32.
body: 8.0
úspěšný: ano
30. Slavíková Gabriela
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
29.-32.
body: 8.0
úspěšný: ano
31. Stejskalová Kateřina
Základní škola Šitbořice, okres Břeclav, příspěvková organizace
29.-32.
body: 8.0
úspěšný: ano
32. Zborovská Karolína
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
29.-32.
body: 8.0
úspěšný: ano
33. Mouricová Žaneta
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
33.-34.
body: 7.0
úspěšný: ano
34. Kosina David
Základní škola a Mateřská škola Březí, okres Břeclav, příspěvková organizace
34.-34.
body: 7.0
úspěšný: ano
35. Balgová Natálie
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
35.
body: 6.0
úspěšný: ano
36. Kosová Eva
Základní škola Podivín, příspěvková organizace
36.
body: 5.0
úspěšný: ano
37. Prachařová Michaela
Základní škola a Mateřská škola Březí, okres Břeclav, příspěvková organizace
37.
body: 4.0
úspěšný: ano