školní rok: 2014/2015
kód: A1
Matematická olympiáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Iva Pechová
Místo konání: ZŠ a MŠ Kotlářská 4, Brno
Termín přihlášek: 25.03.2015
Termín konání: 08.04.2015
Prezence: 8:30
Kontaktní osoba:
Mgr. Libor Zřídkaveselý
ZŠ a MŠ Kotlářská 4, Brno
tel: 549 258 250
e-mail: zr@jaroska.cz
Přiložené soubory
Harmonogram matematických soutěží (41.50 KB)
Pozvánka na MěK (246.66 KB)
výsledková listina (58.45 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Brdečko Vojtěch
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
2. |
Bušová Jana
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
3. |
Devát Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
4. |
Grosmannová Markéta
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
1. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
5. |
Hanák Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
6. |
Heroudková Adéla
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
7. |
Horák Jakub
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
8. |
Krupka Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
9. |
Malota Drahomír
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
10. |
Tran Ha Mi
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
11. |
Valenová Alžběta
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
12. |
Kohl Jiří
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
13. |
Konečný Jonáš
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
14. |
Pola Matěj
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
15. |
Pravec Daniel
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
16. |
Tomášková Klára
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
17. |
Buchníčková Anna
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
18. |
Burianová Michaela
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
19. |
Klapetek Vojtěch
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
20. |
Pokludová Barbora
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
21. |
Reichertová Lucie
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
22. |
Zelenková Klára
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
23. |
Cabejšek Petr
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
24. |
Fojtová Leona
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
25. |
Fojtová Radka
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
26. |
Hartmann Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
27. |
Havlíček Michal
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
28. |
Kobylka Petr
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
29. |
Straka Jakub
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
30. |
Bláha Martin
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
31. |
Dominik Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
32. |
Ficová Karolína
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
33. |
Gladišová Johana
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
34. |
Hamlová Veronika
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
35. |
Kampánová Markéta
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
36. |
Krejčí Teodor
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
37. |
Mikulka Otakar
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
38. |
Mišun Teodor André
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
39. |
Obořil Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
40. |
Pražák Lukáš
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
41. |
Protivánková Markéta
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
42. |
Rychlý Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
43. |
Stiborová Lucie
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
44. |
Trávníčková Judita
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
45. |
Urbánek Adam
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
46. |
Záboj Martin
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
47. |
Burkart Daniel
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
48. |
Chvátilová Alena
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
49. |
Dang Tomáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
50. |
Giačová Laura
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
51. |
Mutňanská Natálie
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
52. |
Raška Svatopluk
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
53. |
Sedlecká Petra
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
54. |
Sekerka Antonín
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
55. |
Staněk Šimon
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
56. |
Vališová Ema
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
57. |
Valouchová Karolína
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
58. |
Zábranský Vojtěch
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
59. |
Čechmánková Michaela
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
60. |
Širůčková Tereza
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
61. |
Štykarová Eliška
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
62. |
Babáková Anežka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
63. |
Barták Tomáš
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
64. |
Bayerová Veronika
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
65. |
Blažek Richard
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
66. |
Bretterová Kateřina
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
67. |
Báčová Aneta
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
68. |
Bělušová Adéla
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
69. |
Daňhel Vojtěch
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
70. |
Funty David
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
71. |
Hliněná Zuzana
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
72. |
Hoskovcová Victoria
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
73. |
Hurtová Anežka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
74. |
Jedlička Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
75. |
Kasalová Ela
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
76. |
Knapková Eliška
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
77. |
Knapová Viktorie
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
78. |
Kopuletý Vilém
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
79. |
Kupčíková Nela
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
80. |
Mullerová Eva
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
81. |
Mádrová Julie
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
82. |
Navrátilová Tereza
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
83. |
Neugebauerová Barbora
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
84. |
Nevrlka Tomáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
85. |
Němec Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
86. |
Odstrčilová Markéta
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
87. |
Pezlar Zdeněk
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
88. |
Pivničková Veronika
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
89. |
Pohanka Pavel
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
90. |
Pokorný Šimon
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
91. |
Prokopová Tereza
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
92. |
Ráčková Klaudie
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
93. |
Stříbrná Aneta
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
94. |
Tylšar Jan
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
95. |
Veselý Jiří
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
96. |
Vondrášek Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
97. |
Šimoník Oliver
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
98. |
Švancarová Anežka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
99. |
Bartoněk Vojtěch
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
100. |
Boušková Lenka
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
101. |
Hladík Jan
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
102. |
Kadeřábek Michal
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
103. |
Kučerová Eliška
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
104. |
Kölbl Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
105. |
Ledahudec Radim
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
106. |
Neradílek David
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
107. |
Peška Jiří
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
108. |
Poloková Klára
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
109. |
Punčochář Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
110. |
Svensson Martin Henry
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
111. |
Svoboda Michael
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
112. |
Urbánek Jakub
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
113. |
Vagner Mikuláš
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
114. |
Zelinková Veronika
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
115. |
Šatinský Ondřej
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
116. |
Andreevská Isabela
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
117. |
Andrle Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
118. |
Cahlíková Magdaléna
Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
119. |
Doupovcová Jitka
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
120. |
Dražanová Jana
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
121. |
Fil'akovský Adam
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
122. |
Haluza Vojtěch
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
123. |
Hudečková Barbora
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
124. |
Ježková Tereza
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
125. |
Kleiblová Karolína
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
126. |
Motalová Kamila
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
127. |
Novotná Tereza
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
128. |
Novotný Tomáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
129. |
Schafferová Sára
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
130. |
Titlová Barbora
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
131. |
Tomešková Lucie
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
132. |
Čunda Matyáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
133. |
Štefek Jan
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
134. |
Bednářová Adéla
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
135. |
Fiala Lukáš
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
136. |
John Matyáš
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
137. |
Komárková Vendula
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
138. |
Lužová Petra
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
139. |
Martererová Anna
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
140. |
Maršík Ondřej
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
141. |
Povolný Cyril
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
142. |
Svadbík Adam
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
143. |
Svobodová Kateřina
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
144. |
Unzeitlichová Thuy Linh
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
145. |
Valová Ema
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
146. |
Valášek Ondřej
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
147. |
Velfl Richard
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
148. |
Vojta Viktor
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
149. |
Vybíhal Filip
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
150. |
Šrůtková Monika
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
151. |
Bína Pavel
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
152. |
Kroupa Tomáš
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
153. |
Lustigová Veronika
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
154. |
Nguyen Hong Ngoc
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
155. |
Pivníčková Tereza
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
156. |
Plačková Valerie
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
157. |
Rexová Vendula
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
158. |
Sedláčková Radka
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
159. |
Smid Katharina
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
160. |
Svoboda Dalibor
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
161. |
Hobza Tomáš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
162. |
Kasprzaková Iva
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
163. |
Kočí Otakar
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
164. |
Košťálová Veronika
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
165. |
Kubíček Martin
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
166. |
Petláková Klára
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
167. |
Poláková Marie
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
168. |
Polášek Marek
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
169. |
Ryšávka Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
170. |
Stejskalová Simona
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
171. |
Barnatová Klára
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
172. |
Franěk David
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
173. |
Gajdoš Domik
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
174. |
Horný Bedřich
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
175. |
Hřebíček Štěpán
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
176. |
Kheirová Nancy
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
177. |
Koh Julie
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
178. |
Kraus Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
179. |
Kunzová Adéla
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
180. |
Křížová Andrea
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
181. |
Lauer David
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
182. |
Nguyen Anh Chi
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
183. |
Olšáková Miriam
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
184. |
Pavlíková Eliška
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
185. |
Polák Vít
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
186. |
Rafaj David
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
187. |
Slavík Jan
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
188. |
Soška Petr
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
189. |
Trnková Alice
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
190. |
Coufal Jáchym
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
191. |
Graffová Monika
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
192. |
Hegr Martin
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
193. |
Hindrichová Lucie
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
194. |
Hladík Filip
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
195. |
Hrůza Tomáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
196. |
Jankových Eliška
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
197. |
Kupský Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
198. |
Kuricová Klára
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
199. |
Ryšavá Anna
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
200. |
Strnad David
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
201. |
Tesařík Václav
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
202. |
Vašáková Veronika
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
203. |
Vašáková Klára
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
204. |
Dospělová Sabina
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
205. |
Fajová Aneta
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
206. |
Hoskovcová Abigail
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
207. |
Krampol Jiljí
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
208. |
Krejska Daniel
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
209. |
Macháček Petr
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
210. |
Reinhardová Patricie Kristýna
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
211. |
Rybář Jiří
Základní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
212. |
Shtyn Bogdan
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
213. |
Stará Tereza
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
214. |
Stejskal Matyáš
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
215. |
Sukač Ondřej
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
216. |
Tachovský Matyáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
217. |
Veselý Kryštof Jan
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
218. |
Yen Nhi Hoang Nguyen
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
219. |
Šranková Eliška
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
220. |
Švrlinga Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
221. |
Blašková Katarína
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
222. |
Hájková Natálie
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
223. |
Kovařík Michael
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
224. |
Kříž Patrik
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
225. |
Linduška Jiří
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
226. |
Baný Michal
Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
227. |
Bednář Tomáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
228. |
Boreš Tomáš
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
229. |
Mittagová Barbora
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
230. |
Mullerová Adéla
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
231. |
Pham Dominik
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
232. |
Švestka Jiří
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
233. |
Neuwirth Lukáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
18. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
234. |
Bartlová Justýna
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
235. |
Bartoněk Jonáš
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
19. |
úspěšný: ne
|
236. |
Barvířová Olga
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
237. |
Drnovský Michal
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
238. |
Duc Tam Kesl
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
239. |
Fialová Petra
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
240. |
Geciová Aneta
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
241. |
Havlásek Tomáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
242. |
Hochmanová Karolína
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
243. |
Justra Jakub
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
244. |
Kadlec Michal
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
245. |
Klementová Barbora
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
246. |
Králíček Viktor
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
247. |
Marková Kateřina
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
19. |
úspěšný: ne
|
248. |
Pospíšil Zdeněk
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
249. |
Svozilová Anna
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
250. |
Teplíková Eliška
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
19. |
úspěšný: ne
|
251. |
Čánská Simona
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
252. |
Čížek Robin
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
253. |
Šilhánová Vendula
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
19. |
úspěšný: ne
|
254. |
Žatecká Eliška
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
255. |
Berka Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
256. |
Bureš Jan
Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
257. |
Bínová Klára
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
258. |
Chalupník Matěj Lešek
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
259. |
Chlubnová Kristýna
Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
260. |
Daňková Barbora
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
261. |
Duda Jakub
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
262. |
Halaštová Michaela
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
263. |
Hlávka Ondřej
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
264. |
Kocourová Adéla
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
265. |
Křížová Johana
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
266. |
Lešek Vojtěch
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
267. |
Mašijová Lenka
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
268. |
Mekyska Jakub
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
269. |
Michal Alexandr
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
270. |
Musil Štěpán
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
271. |
Muzikář David
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
272. |
Nechvíle Vojtěch
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
273. |
Schreiberová Alice
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
274. |
Selvarajová Padma Sri
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
275. |
Sendlerová Nela
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
276. |
Tauwinklová Klára
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
277. |
Troneček Marcel
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
278. |
Uhrová Barbora
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
279. |
Viktora Dorián
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
280. |
Vláčil Viktor
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
999. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|