školní rok: 2014/2015
kód: A1
Matematická olympiáda
Biskupské gymnázium Brno
Stav: v přípravě
Úroveň: školní
Koordinátor kola: Milan Haminger
Místo konání: Biskupské gymnázium Brno Bravičova 85 602 00
Pořadatel kola: Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Termín přihlášek: 20.09.2014
Termín konání: 01.12.2014
Prezence:
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Brdečko Vojtěch
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
2.
postup
|
Dospělová Sabina
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
3.
postup
|
Hamlová Veronika
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4.
postup
|
Klapetek Vojtěch
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5.
postup
|
Kohl Jiří
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
6.
postup
|
Křížová Johana
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7.
postup
|
Kubíček Martin
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
8.
postup
|
Mikulka Otakar
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
9.
postup
|
Mišun Teodor André
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
10.
postup
|
Motalová Kamila
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
11.
postup
|
Pražák Lukáš
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
12.
postup
|
Soška Petr
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
13.
postup
|
Švancarová Anežka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
14.
postup
|
Tylšar Jan
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
15.
postup
|
Zelinková Veronika
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
16.
postup
|
Babáková Anežka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
17.
postup
|
Báčová Aneta
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
18.
postup
|
Bláha Martin
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
19.
postup
|
Hudečková Barbora
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
20.
postup
|
Hurtová Anežka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
21.
postup
|
Kampánová Markéta
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
22.
postup
|
Kobylka Petr
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
23.
postup
|
Krejčí Teodor
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
24.
postup
|
Kučerová Eliška
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
25.
postup
|
Musil Štěpán
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
26.
postup
|
Mullerová Eva
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
27.
postup
|
Pokorný Šimon
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
28.
postup
|
Pola Matěj
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
29.
postup
|
Ráčková Klaudie
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
30.
postup
|
Staněk Šimon
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
31.
postup
|
Štykarová Eliška
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
32.
postup
|
Tomášková Klára
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
33.
postup
|
Trávníčková Judita
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
34.
postup
|
Vališová Ema
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|