Dějepisná olympiáda
Jihomoravský kraj
Podřízená kola
Do ústředního kola "Dějepisné olympiády", které se uskuteční ve dnech 30. května až 3. června 2011 v Plzni, postupuje vždy vítěz krajského kola. Dále do ústředního kola postoupí nejlepší řešitelé z celé republiky, které vybírá porota ústředního kola podle nejvyššího počtu získaných bodů bez ohledu na zastoupení krajů tak, aby celkový počet účastníků ústředního kola nepřesáhl 35 soutěžících. Z Jihomoravského kraje postupuje v letošním roce celkem šest žáků, kteří byli o zařazení mezi účastníky ústředního kola informováni prostřednictvím e-mailu tajemnicí soutěže PaedDr. Evou Schneiderovou z NIDM. Obdrželi také pokyny, nutné pro vypracování písemné práce a další informace k celostátnímu kolu.
Mgr. Alena Vlhová
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Kříž Jakub
Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
|
2. |
Pavlas Šimon
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
3. |
Mikeska Petr
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
4. |
Ševčík Dalimil
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
5. |
Konečný Petr
Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10, příspěvková organizace
|
6. | Kuchyňová Karolína |
7. |
Machač Petr
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
8. |
Škarecký Filip
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
9. |
Mikulka Martin
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
10. |
Novotný Lukáš
Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav
|
11. |
Šťastná Kristýna
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
12. |
Dvořáček Filip
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
13. |
Pavlík Tadeáš
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
14. |
Pokorný David
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
15. |
Jandáková Kateřina
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
16. |
Kadlec Michal
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
17. |
Valný Jan
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
18. |
Škárová Hana
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
|
19. |
Farkašová Hana
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
20. |
Kopecká Martina
Základní škola Blansko, Erbenova 13
|
21. |
Studená Olga
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
22. |
Neugebauerová Kristýna
Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
23. |
Němeček Tomáš
Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace
|
24. |
Zapletal Alois
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
|
25. |
Celá Lucie
Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo
|
26. |
Sova Jan
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
|
27. |
Válková Natálie
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
28. |
Povolný Ondřej
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
|
29. |
Boček Martin
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
|
30. |
Votava Tomáš
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
31. |
Hrabovská Marie
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|