školní rok: 2010/2011
kód: A07
Dějepisná olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8, Znojmo
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola, Jezeřany-Maršovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 20.12.2010
Termín konání: 02.02.2011
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Eva Valová, Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okres Znojmo
tel.: 515 258 116, e-mail: zs.blizkovice@seznam.cz
www.nidm.cz/talentcentrum/souteze-a-prehlidky/dejepisna-olympiada
Přiložené soubory
Informace k soutěži (53.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Celá Lucie
Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo
|
2.
postup
|
Votava Tomáš
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
3. |
Kočárová Darja
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
4. |
Bauerová Michaela
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
Žaloudková Nikola
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
Hynková Radka
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
7. |
Semotam Vojtěch
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
8. |
Slaný Ondřej
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
9. |
Jílková Věra
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
10. |
Štach Jiří
Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace
|
11. |
Krulová Kamila
Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
12. |
Stulhoferová Eva
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
13. |
Dancinger Štěpán
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
14. |
Nováková Svatava
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
15. |
Vrška Adam
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
16. |
Jungmannová Anna
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
17. |
Leischner Ludvík
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
18. |
Slováčková Lucie
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
19. |
Machová Jindřiška
Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
20. |
Javidžáková Jana
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
21. |
Hrdý Roman
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
22. |
Pokorný Ondřej
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
23. |
Františová Zuzana
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
24. |
Dvořák Filip
Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
25. |
Nováková Alena
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
26. |
Meluš Kryštof
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
27. |
Čírtková Dominika
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
28. |
Nováková Monika
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
29. |
Šlapanská Magda
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
30. |
Němcová Vendula
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
31. |
Fialová Anna
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
32. |
Gerstner Zdeněk
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
33. |
Krafková Martina
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
34. |
Seitl Ondřej
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
35. |
Jandásek Roman
Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
36. |
Semotamová Monika
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
37. |
Chadimová Alena
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
38. |
Hosnedelová Sabina
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|