školní rok: 2015/2016 kód: A2

Stav: vyúčtování
Úroveň: krajské
Koordinátor kola: Viktor Ježek
Místo konání: Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace, učebna F2 ve druhém patře v jižním křídle
Termín přihlášek: 12.01.2016
Termín konání: 15.01.2016
Prezence: 8:30 - 8:45

Do krajského kola fyzikální olympiády postoupí všichni soutěžící, kteří

• odevzdají úlohy domácího kola svému vyučujícímu v řádném termínu (pondělí 4.1.2016) a alespoň pět ze sedmi úloh bude hodnoceno jako vyhovující (= alespoň 5 bodů z 10 a zároveň se soutěžící pokusil řešit experimentální úlohu - nemusí být vyřešena úspěšně; zodpovídá příslušný koordinátor FO na škole, ten může "delegovat" své pravomoce na příslušné vyučující jednotlivých soutěžících.
  • Opravené úlohy DOMÁCÍHO kola zašle školní koordinátor FO na adresu Viktor Ježek, Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14, 658 70 BRNO tak, aby úlohy došly "na jeho stůl" nejpozději  v pátek 8.1.2016 do 9:30. Spolu s opravenými úlohami zašlete prosím také seznam soutěžících (emailem na jezek@jaroska.cz nebo vložte papír do obálky se soutěžními úlohami), kde u každého soutěžícího uveďte datum narození a aktuální třídu, kterou soutěžící navštěvuje. Bez těchto informací "okradete" svoji školu o případný (velmi nezanedbatelný) příspěvek na talenty, který JmKraj posílá za úspěšné reprezentování školy (nejen) v předmětových olympiádách, přičemž striktně vyžaduje uvedení těchto údajů v systému jmskoly.cz/souteze.

Všechny tyto výše uvedené údaje (s výjimkou třídy, ta v systému není) zároveň zadejte do systému jmskoly.cz/souteze. Provozovatel tohoto serveru prosí o opatrnost zejména při zadávání "starých" soutěžících, tedy těch, kteří už v systému jsou zavedeni. Za adminy tohoto serveru prosím: Vždy před zadáním soutěžícího si nechte jeho jméno vyhledat, zdali není již v databázi zadáno. Je-li zadáno, zkontrolujte prosím všechny údaje včetně školy a data narození. Pokud vše souhlasí, navrhněte jeho nominaci do krajského kola FO. Teprve pokud soutěžící v databázi není (nikdy předtím nesoutěžil v žádné olympiádě, SOČ apod...), zadejte jeho osobní údaje, přiřaďte ho ke své škole a navrhněte jeho nominaci.

Do krajského kola budou nominováni a tedy i pozváni ti soutěžící, kteří budou zadáni do tohoto systému a kteří budou potvrzeni jednatelem fyzikální olympiády Mgr. Ježkem (poté, co obdrží opravené školní kolo klasickou poštou a "prověří" ho:-).

Přiložené soubory

DIPLOMY_USPESNYCH (85.50 KB)

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1. Kolář Kryštof
1.
body: 35.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (6.)
postup do mezinárodního kola "MEZINÁRODNÍ FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA IPhO" (136.)
2. Tran Minh Anh
2.
body: 26.5
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (7.)
3. Priessnitz Jan
3.
body: 19.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (13.)
4. Zelina Petr
4.
body: 17.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (42.)
5. Dittrich Jan
5.
body: 15.5
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (44.)
6. Trnka Matouš
6.
body: 13.0
7. Jícha Lukáš