Chemická olympiáda
Jihomoravský kraj
Podřízená kola
Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Antonovičová
SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno
tel.: 549 524 124
mobil: 723 368 276
e-mail: zdenka@luzanky.cz
Vážení vyučující,
do krajského kola Chemické olympiády kat. C postupují vítězové školních kol, kteří jsou úspěšnými řešiteli (získali ve školním kole alespoň 96 bodů) a dále úspěšní řešitelé, kteří získali ve školním kole 130 a více bodů.
Nominovaným žákům blahopřejeme k postupu a prosíme ředitele škol, aby níže uvedené soutěžící uvolnili dne 6.4.2016 v době od 8 do 15 hodin z vyučování.
Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti v krajském kole do 3.4.2016 na e-mail: zdenka@luzanky.cz
Děkujeme za spolupráci a těšíme se na viděnou na krajském kole.
Vzhledem k zařazení soutěže do Programu Excelence středních škol prosím o vyplnění dat narození soutěžících.
Děkuji.
Poznámka:
Při shodném celkovém počtu bodů je na lepším místě ten soutěžící, který získal více bodů v teoretické části.
Při shodě bodů v obou částech (teoretické i praktické) získává lepší umístění ten soutěžící, který má lepší bodové hodnocení u nejvýše bodovaného úkolu (v tomto případě v úkolu č. 4).
Pokud nerozhodne ani porovnání bodů u nejvíce bodovaných úkolů, rozhodne o pořadí los.
Fotografie z vyhlašování výsledků najdete zde (v úschovně):
www.uschovna.cz/zasilka/HZBG7XH46622DJKG-3M9
Ke stažení budou k dispozici do 21.4.2016
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Krejčíř Michal
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 87.0
úspěšný: ano
|
2. |
Pernica Martin
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 87.0
úspěšný: ano
|
3. |
Mátl Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3. |
body: 84.0
úspěšný: ano
|
4. |
Procházka Vít
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4. |
body: 82.0
úspěšný: ano
|
5. |
Hamřík Martin
Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s.r.o.
|
5. |
body: 82.0
úspěšný: ano
|
6. |
Věžník Pavel
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
6. |
body: 76.0
úspěšný: ano
|
7. |
Doležel Jiří
Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
|
7. |
body: 75.0
úspěšný: ano
|
8. |
Pluskal Daniel
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
8. |
body: 74.0
úspěšný: ano
|
9. |
Svěrák Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9. |
body: 71.0
úspěšný: ano
|
10. |
Šuráň Jakub
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
10. |
body: 71.0
úspěšný: ano
|
11. |
Čípek Petr
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
11. |
body: 70.5
úspěšný: ano
|
12. |
Pírek Ondřej
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
12. |
body: 70.0
úspěšný: ano
|
13. |
Polanská Tereza
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
13. |
body: 70.0
úspěšný: ano
|
14. |
Fedra Jakub
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
14. |
body: 69.0
úspěšný: ano
|
15. |
Plhalová Žaneta
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
15. |
body: 69.0
úspěšný: ano
|
16. |
Sáblík Leoš
Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
|
16. |
body: 69.0
úspěšný: ano
|
17. |
Černocký Tomáš
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
17. |
body: 68.0
úspěšný: ano
|
18. |
Glozar Tomáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
18. |
body: 64.5
|
19. |
Grunová Marie
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
19. |
body: 64.0
úspěšný: ano
|
20. |
Volánek Jiří
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
20. |
body: 64.0
úspěšný: ano
|
21. |
Mačák Jan
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
21. |
body: 64.0
úspěšný: ano
|
22. |
Paliga Radomír
Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
|
22. |
body: 62.0
úspěšný: ano
|
23. |
Freibergerová Eliška
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
23. |
body: 61.0
úspěšný: ano
|
24. |
Přichystalová Veronika
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
24. |
body: 59.0
úspěšný: ne
|
25. |
Dohnal Vojtěch
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
25. |
body: 58.5
úspěšný: ne
|
26. |
Volavá Ludmila
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
26. |
body: 58.0
úspěšný: ne
|
27. |
Krusberský Vojtěch
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
27. |
body: 57.0
úspěšný: ne
|
28. |
Vyčítal Jan
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
28. |
body: 54.0
úspěšný: ne
|
29. |
Brožková Hana
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
29. |
body: 53.0
úspěšný: ne
|
30. |
Mičánková Lucie
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
30. |
body: 50.5
úspěšný: ne
|
31. |
Lauer Martin
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
31. |
body: 50.5
úspěšný: ne
|
32. |
Janda Sebastián
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
32. |
body: 49.5
úspěšný: ne
|
33. |
Havránková Jana
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
33. |
body: 49.0
úspěšný: ne
|
34. |
Večeřová Barbora
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
34. |
body: 47.5
úspěšný: ne
|
35. |
Suchá Lenka
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
35. |
body: 47.0
úspěšný: ne
|
36. |
Rapcová Eliška
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
36. |
body: 46.0
úspěšný: ne
|
37. |
Pavelka Vítězslav
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
37. |
body: 44.5
úspěšný: ne
|
38. |
Smrček Lubomír
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
38. |
body: 39.0
úspěšný: ne
|
39. |
Možný Vojtěch
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
39. |
body: 39.0
úspěšný: ne
|
40. |
Smílková Lenka
Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
|
40. |
body: 26.0
úspěšný: ne
|
41. |
Ševčík Jakub
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
41. |
body: 23.5
úspěšný: ne
|