školní rok: 2010/2011
kód: A13
Pythagoriáda
Blansko
Podřízená kola
Úroveň: okresní
Místo konání: ZŠ MŠ Blansko, Salmova 17, ZŠ Boskovice
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 26
Termín přihlášek: 11.03.2011
Termín konání: 23.03.2011
Prezence: 9.30
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Skoupý Jakub
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Hudcová Kateřina
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Nečasová Markéta
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
4.
postup
|
Suk Milan
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
5.
postup
|
Tichý Marek |
6.
postup
|
Zemánek Vít |
7.
postup
|
Zhoř Michal |
8. |
Daňková Denisa
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
9. |
Kotlánová Sabina
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
|
10. | Veselý Michal |
11. |
Kubík Michal
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
12. | Němec Jakub |
13. | Husák Martin |
14. |
Lefler Přemysl
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
15. |
Muller Vratislav
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
|
16. |
Sedláčková Pavla
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
17. | Řehůřek Jan |
18. | Dolníček Filip |
19. | Dvořáček Jiří |
20. |
Hussein Adam
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
|
21. |
Plchová Gabriela
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
22. |
Skotáková Monika
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
23. |
Trčková Daniela
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
24. |
Buchlovská Jana
Základní škola Blansko, Erbenova 13
|
25. |
Dvořáček Filip
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
26. |
Havlíček Michal
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
27. |
Knotek Vojtěch
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
28. |
Kuncová Šárka
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
29. |
Kupka Michal
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
|
30. | Svoboda Jan |
31. |
Veselý Martin
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
32. |
Němec Daniel
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
33. |
Trčková Jana
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
34. |
Vaverková Marie
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
35. |
Kočková Ivana
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
36. |
Padělek Josef
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
37. |
Pernicová Helena
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
38. |
Winklerová Erika
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
39. |
Ševčíková Kateřina
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
|
40. |
Štrajt Jiří
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
41. |
Marek Martin
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
|
42. |
Patloková Kateřina
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
43. |
Švábová Martina
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
44. |
Prchalová Denisa
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
45. |
Tureček Patrik
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
46. |
Štěpánková Veronika
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|