školní rok: 2010/2011
kód: A13
Pythagoriáda
Jihomoravský kraj
Podřízená kola
Úroveň: krajské
Místo konání: Lužánky-středisko volného času, Brno,Lidická 50
Termín přihlášek: 06.04.2011
Termín konání: 28.04.2011
Prezence: 8:00 - 8:40
Přiložené soubory
Zadání krajského kola Pythagoriády - 8. ročník (396.83 KB)
Řešení krajského kola Pythagoriády - 8. ročník (370.39 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Vaňková Kateřina
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
2. |
Macháček Petr
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
3. |
Pokorný Jan
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
4. |
Buchtová Denisa
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
5. |
Francová Lenka
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
6. |
Kováč Štefan
Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
|
7. |
Naušová Markéta
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
8. |
Tran Duc Viet
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
9. | Zemánek Vít |
10. |
Hudcová Kateřina
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
11. |
Konstant Jan
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
12. |
Kožená Karolína
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
13. |
Nečasová Markéta
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
14. |
Pokorný David
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
15. |
Voborník Ladislav
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
16. | Zhoř Michal |
17. |
Bartoň Petr
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
18. |
Bónová Kristýna
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
19. |
Jaroš Martin
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
20. |
Karásková Zdislava
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
|
21. |
Konečný Martin
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
22. |
Netík Jakub
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
23. |
Schramm Daniel
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
24. |
Skoupý Jakub
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
25. |
Jakešová Michaela
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
26. |
Kaňok Petr
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
27. |
Kugler Karel
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
28. |
Křápková Monika
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
29. |
Mazánková Anna
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
30. |
Ruský Rudolf
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
31. |
Stuchlík Mikoláš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
32. |
Suk Milan
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
33. |
Černý Roman
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
34. |
Kadidlová Gabriela
Základní škola Lednice, okres Břeclav
|
35. | Tichý Marek |
36. |
Mařáková Milena
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|