školní rok: 2010/2011
kód: A13
Pythagoriáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8, Znojmo
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola, Jezeřany-Maršovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 11.03.2011
Termín konání: 24.03.2011
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Popelková, Základní škola, Znojmo, Pražská 98
tel.: 515 241 227, e-mail: popelkova@zsprazska.cz
Přiložené soubory
Informace k soutěži (55.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Kováč Štefan
Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
|
2. |
Moravec Martin
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
3. |
Schneider Michael
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
4. |
Buzovský Daniel
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
Semotamová Monika
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
Vybíral Marek
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
7. |
Huber Michal
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
8. |
Konvičková Zuzana
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
Vrška Adam
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
10. |
Buršíková Kristýna
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
11. |
Kabourek Mojmír
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
12. |
Kuchařová Simona
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
13. |
Němec Vojtěch
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
14. |
Votavová Ludmila
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
15. |
Kuřitková Marcela
Základní škola, Želetice, okres Znojmo
|
16. |
Machal Petr
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
17. |
Nekula Zdeněk
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
18. |
Svoboda Tomáš
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
19. |
Šlapanská Magda
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
20. |
Příkopa Adam
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
21. |
Sedláčková Tereza
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
22. |
Sobotka Pavel
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
23. |
Turčíková Veronika
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
24. |
Špačková Barbora
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
25. |
Gross Michal
Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
|
26. |
Janda Martin
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
27. |
Kuchaříková Michaela
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
28. |
Popp Martin
Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace
|
29. |
Semerádová Renata
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
|
30. |
Sklenář Jan
Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
31. |
Sklenářová Kristýna
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
32. |
Smrčková Zuzana
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
33. |
Vala Radim
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace
|
34. |
Březinová Blažena
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
35. |
Bauerová Michaela
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
36. |
Mašová Kateřina
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
37. |
Miklas Patrik
Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace
|
38. |
Sigmundová Andrea
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
39. |
Závišková Růžena
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
40. |
Hovězová Jana
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
41. |
Rybnikář Petr
Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo
|