školní rok: 2010/2011
kód: A13
Pythagoriáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: ZŠ Hodonín, U Červených domků 3206/40
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola Kyjov - Bohuslavice, příspěvková organizace města Kyjova
Termín přihlášek: 10.03.2011
Termín konání: 24.03.2011
Prezence: 8.00 - 8.30
Přiložené soubory
Informace k okresnímu kolu (30.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Kožená Karolína
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
2.
postup
|
Bartoň Petr
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Konečný Martin
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
4.
postup
|
Macháček Petr
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
5.
postup
|
Voborník Ladislav
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
6. |
Sajben Martin
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
|
7. |
Gallus Petr
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
8. |
Malík Pavel
Základní škola a Mateřská škola Archlebov, příspěvková organizace
|
9. |
Němcová Anna
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
10. |
Plachá Ludmila
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
11. |
Prachař Jakub
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
12. |
Šibal Filip
Základní škola a Mateřská škola Archlebov, příspěvková organizace
|
13. |
Balga Jonáš
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
14. |
Kordulová Kristýna
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
|
15. |
Kristová Eliška
Základní škola a Mateřská škola Dr. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova
|
16. |
Kučera Marek
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
17. |
Machalínek Martin
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
18. |
Malečková Kamila
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
|
19. |
Mündl Marek
ZRUŠENO - Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
|
20. |
Pekařová Monika
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
21. |
Sekula Jan
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
22. |
Sidon Jan
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
23. |
Stanislav Silvestr
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
24. |
Bendová Vendula
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
25. |
Endrych Daniel
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
26. |
Farkašová Hana
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
27. |
Kouřil Filip
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
28. |
Martinková Hana
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
29. |
Novotný Vojtěch
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
30. |
Pochylý Vít
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
31. |
Popovský Jan
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
32. |
Straka David
ZRUŠENO - Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
|
33. |
Novotný Martin
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
34. |
Podrazilová Romana
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
35. |
Robek Tomáš
ZRUŠENO - Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
|
36. |
Tomečková Kristýna
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
37. |
Pazderka David
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
|
38. |
Půček Vojtěch
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
|
39. |
Seďa Ondřej
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
40. | Zrůna Michal |
41. |
Jurová Jaroslava
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
|
42. |
Křůmal Petr
Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
43. |
Suchánková Denisa
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
44. |
Svoboda Martin
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
45. | Uřičářová Františka |
46. |
Dobrovolná Šárka
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
47. |
Hnilica Štěpán
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
48. |
Janča Jakub
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
49. |
Klimeš Lukáš
Základní škola a Mateřská škola Dr. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova
|
50. |
Kreuzingerová Mariana
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
51. |
Menšíková Nikol
Základní škola a Mateřská škola Dr. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova
|
52. |
Stanický Kamil
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
53. |
Balada Tomáš
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
54. |
Pazderka Dominik
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
|