školní rok: 2011/2012
kód: A6
Olympiáda v českém jazyce
Jihomoravský kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Místo konání: Lužánky - Středisko volného času, Lidická 50, 658 12 Brno
Termín přihlášek: 25.02.2012
Termín konání: 26.04.2012
Prezence: 8.30
Do krajského kola "Olympiády českého jazyka" - II. kategorie postupuje 28 studentů. Soutěž se uskuteční ve čtvrtek 26. dubna 2012 v budově Střediska volného času Lužánky na Lidické ulici 50 v Brně. Prezence a proplácení cestovného bude možné od 8.30 hod., soutěž zahájíme ve velkém sále v 9.00 hod, vyhlášení výsledků předpokládáme ve 13.00 hod. Mimobrněnským soutěžícím proplácíme cestovné, během akce bude poskytnuto studené občerstvení.
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Bochničková Kateřina
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
2. |
Osičková Karolína
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
3. |
Ševčík Dalimil
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
4. |
Kaplánková Barbora
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
5. |
Kračmárová Barbora
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
6. |
Kuchyňová Karolína
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
7. |
Mochťáková Alena
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
8. |
Krákorová Michaela
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
9. |
Zbožínková Šárka
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
10. |
Šefferová Magdalena
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
11. |
Coufalová Dominika
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
12. |
Kalmárová Kristýna
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
13. |
Brablcová Adéla
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
14. |
Hanáčková Štěpánka
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
15. |
Sedláčková Kateřina
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
16. |
Šimšová Veronika
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
|
17. |
Zelinka Martin
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
18. |
Mokrý Martin
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
19. |
Hrubá Anna
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
20. |
Staňková Jitka
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
21. |
Vilímová Veronika
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
22. |
Ondrůj Jakub
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
23. |
Šplíchalová Tereza
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
24. |
Trusinová Veronika
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
25. |
Švestka David
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
26. |
Jelínková Pavla
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
|
27. |
Bursíková Linda
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
28. |
Došková Lenka
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Znojmo, příspěvková organizace
|
29. |
Fintesová Kateřina
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
30. |
Pelíšková Klára
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|