• Seminář Bezpečně na internetu pro rodiče a děti

Pavla Tichá | 12.12.2013

Organizátorem semináře je statutární město Brno, Městská policie Brno, Preventivně informační oddělení. Seminář se uskuteční dne 22.1.2014 a je zaměřen na nebezpečí informačních komunikačních technologií spojených s užíváním internetu a mobilních telefonů. Seminář je zdarma, k účasti na semináři je nutné se elektronicky přihlásit na níže uvedeném odkazu. Seminář je určen pro: rodiče a jejich děti (POZOR pouze děti starší 12-ti let), učitelé a ředitelé ZŠ, SŠ, vysokoškolští učitelé, studenti, psychologové, psychiatři, výchovní poradci, metodici prevence, sociální pracovníci, policisté/strážníci, úředníci státní správy a ostatní.

• VIM BRNO – nadcházející akce v rámci projektu Prevence v Jihomoravském kraji - ZDARMA

Michal Slezák | 08.09.2022

Nabídka nejbližších seminářů z oblasti prevence na školách, které budeme pořádat v rámci projektu Prevence v Jihomoravském kraji. Podrobnosti a přihlášení přes odkaz u jednotlivých vzdělávacích akcí.