Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Informace

Registrovaný uživatel portálu JMSKOLY souhlasí se zápisem svých kontaktních údajů do registru uživatelů informačního a vzdělávacího portálu školství Jihomoravského kraje JMSKOLY. Registr těchto údajů, které jsou nutné pro přidělení přístupového práva na portál, není veřejně přístupný a nebude poskytován třetím osobám. Registr údajů spravuje Středisko služeb školám Brno, Hybešova 15, Brno, IČO: 60555980.

Chce-li registrovaný uživatel portálu JMSKOLY na serveru publikovat své texty či jiné materiály, je si vědom následujících podmínek:

• registrovaný uživatel portálu JMSKOLY nese zodpovědnost za obsah materiálu, který na portál JMSKOLY umístil
  • registrovaný uživatel portálu JMSKOLY, který publikuje na portálu JMSKOLY, souhlasí se zveřejněním svého jména, příjmení a organizace, skrze niž byl registrován
  • registrovaný uživatel portálu JMSKOLY respektuje právo správce portálu JMSKOLY na odstranění příspěvku v těchto případech:
    • obsah příspěvku již není aktuální
    • obsah příspěvku je v rozporu s právními předpisy ČR
    • obsah příspěvku výrazně překračuje tématický rámec vymezený posláním informačního a vzdělávacího portálu
    • obsah příspěvku překračuje obecně uznávané normy kultivované veřejné komunikace
    • registrovaný uživatel portálu jmskoly.cz může ve vymezených rubrikách své materiály umisťovat zcela volně, avšak bez nároku na autorský honorář
    • za publikovaný materiál může registrovaný uživatel portálu jmskoly.cz získat honorář jen na základě předem uzavřené dohody se správcem portálu.