Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Informace

Penzion se nachází asi 60 km od Brna u městeča Jevíčko. Nabízí Vám max. 50 míst v 1-3lůžkových pokojích s teplou a studenou vodou, toalety a sprchy jsou na chodbě. Pro pedagogický doprovod jsou připraveny dva krásné apartmány s kompletním sociálním zařízením. Je zde dostatek společenských prostor pro výuku i hry. Horké dny mohou děti trávit u bazénu s brouzdalištěm pro malé děti. V areálu penzionu je také ohniště, můžete si zahrát kuželky, míčové hry, okolí je vhodné pro vycházky do okolní přírody. Jevíčko je velmi pěkné, kulturně založené město s bohatou historií. Zdobí ho městská věž s hradbami, židovská synagoga, gotický kostelík, nebo renesanční zámeček. K zajímavým cílům výletů patří město Boskovice se zříceninou hradu, zámkem, westernovým městečkem s programem, jeskyně Javoříčko, nebo pohádkový hrad Bouzov.

Ceny zahrnují ubytování s  plnou penzí ( pro MŠ 5x denně strava ) a pitný režim. U pobytů můžeme zajistit i dopravu, která ovšem v ceně zahrnuta není. Na základě objednávky zašleme výzvu k zaplacení zálohy, pobyty doplatíte po proběhnutí, podle skutečného počtu účastníků.

Všechny naše pobyty jsou zahrnuty v programu ozdravných pobytů, na které mohou rodiče čerpat dotace od zdravotních pojišťoven.