Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Informace

Hotel „Žákova hora“ v Herálci je komfortní hotel v samém srdci Žďárských vrchů, který prošel nedávno kompletní rekonstrukcí včetně dostavby nového patra. Je postaven na okraji malebné obce Herálec v centru  Vysočiny, má 2 až 3-lůžkové útulné pokoje s přistýlkami vybavené vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita hotelu je 50 lůžek. V hotelu je dostatek  prostor pro výuku.  U hotelu si můžete zahrát ruské kuželky. Předností tohoto místa je nabídka kouzelných pěších vycházek do okolí. K jejich cílům patří Devět skal, Žákova hora, Svratka ... Vhodné i pro zimní pobyt.

Vzdálenost z Brna asi 90 km.

Ceny zahrnují ubytování s  plnou penzí ( pro MŠ 5x denně strava ) a pitný režim. U pobytů můžeme zajistit i dopravu, která ovšem v ceně zahrnuta není. Na základě objednávky zašleme výzvu k zaplacení zálohy, pobyty doplatíte po proběhnutí, podle skutečného počtu účastníků.

Všechny naše pobyty jsou zahrnuty v programu ozdravných pobytů, na které mohou rodiče čerpat dotace od zdravotních pojišťoven.