Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Informace

Město Svratka leží v malebné krajině, v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, asi 100 km od Brna. Městem se klikatí řeka Svratka, která pramení ve Stříbrné studánce na nedaleké Žákově hoře (810 m). Nabízí se vycházky na Devět skal,  Milovské Perníčky, Čtyři palice, Zkamenělý zámek, či zámeček Karlštejn. Na okraji města, v krásném prostředí u rybníka v blízkosti lesa stojí ubytovna TJ. Celková kapacita ubytovacího zařízení je 50 lůžek, je rozdělena do dvou pater, takže je vhodné i pro dvě menší skupiny, které se vzájemně neruší. Ubytování je ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, vždy dva pokoje mají společný vchod z chodby a vlastní sociální zařízení. Stravování v jídelně v přízemí, která je pouze pro ubytované a slouží i jako učebna. Dále je pro hosty k dispozici klubovna s televizí.  Za ubytovnou je prostor pro hry a táborák. Vhodné i pro zimní pobyt.

Ceny pobytů: MŠ 270,-Kč, I. st. ZŠ 290,-Kč

Ceny jsou uvedeny na osobu a den, zahrnují ubytování s  plnou penzí ( pro MŠ 5x denně strava ) a pitný režim. U pobytů můžeme zajistit i dopravu, která ovšem v ceně zahrnuta není. Na základě objednávky zašleme výzvu k zaplacení zálohy, pobyty doplatíte po proběhnutí, podle skutečného počtu účastníků.

Všechny naše pobyty jsou zahrnuty v programu ozdravných pobytů, na které mohou rodiče čerpat dotace od zdravotních pojišťoven.