Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Informace

V měsíci březnu proběhnou hospitace na školách, je plánována 1 hospitace na 1. stupni ZŠ ve Vídni a hospitace na 1. + 2. stupni ZŠ (pravděpodobně v Blansku).

• V měsíci dubnu a květnu jsou naplánovány další hospitace na školách ve Vídni i v JmK
  • V termínu 7. – 8. dubna 2011 se uskuteční odborný seminář a workshop pro učitele D, On a Nj, určený pro učitele těchto předmětů na 2. stupni ZŠ, SŠ a pracovníky SVČ a DDM. Akce proběhne ve Vídni a Znojmě.
  • Na květen 2011 je plánován další odborný seminář pro řídící management škol.
  • Na začátek července jsou již tradičně plánovány jazykové kurzy Nj , v termínu 4.7. – 8.7. 2011 se plánuje týdenní kurz Nj ve Vídni pro české učitele NJ
  • NA termín 11. – 15.7. 2011 je naplánován jazykový kurz Čj pro rakouské učitele, který proběhne v Brně, SSŠ. Dle přihlášek se uvažuje o dvou úrovních pokročilosti.