Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Informace

- 4 hodinový program v Lanovém centru (na Lesné)

Objednávka: nejméně 14 dní dopředu.

Délka programu: 4 hodiny.

Velikost skupiny: 15 a více.

Program pro první ročník středních a vyšších odborných škol, zaměřený na rozvoj nepoznaného kolektivu, komunikace a vzájemného poznání.

V programu účastníci absolvují iniciativní hry, nízké překážky, týmovou hru a vylezou na vysokou týmovou překážku pro čtyři lezce (Kmen pro čtyři).

Každá třída bude moci absolvovat Adaptační program jednou, či navázat a pokračovat v dalších návštěvách - komunikace, prevence drog, kriminalita, xenofobie a rozvoj týmové spolupráce.

Za pomoci zážitkové pedagogiky, silných prožitků a subjektivního pocitu nebezpečí se rozvíjí důvěra a spolupráce v doposud nestmeleném kolektivu právě nastupujících prvních ročníků středních škol a gymnázií.

Závěrem každého programu je vedená reflexe (zpětná vazba s důrazem na případné vzniklé situace).

Cena: 200 Kč na žáka/program.

U školních programů má vždy 1 pedagogický dozor na 10 účastníků vstup zdarma.