Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Informace

Dobrodružné, prožitkové a výchovně vzdělávací programy, sportovní kurzy nebo školní výlety pro třídní kolektivy 8. a 9. tříd ZŠ a střední školy.

Akce šitá na míru právě pro Vás ve slovinských Julských Alpách ve městečku Bovec, které se nachází na břehu řeky Soči a je rájem pro milovníky vodních sportů, vysokohorské turistiky a dalších sportovních aktivit. Bovec je vzdálen cca 8 hod jízdy autobusem z ČR.

Zahraniční programy organizujeme ve spolupráci s česko-slovinskou firmou AlpiCenter d.o.o. , která je provozovatelem prvního českého kempu ve Slovinsku a nabízí také řadu sportovních a adrenalinových aktivit - rafting, canyoning, VHT, via ferrata, speleologie, aj.

Aktivní program, jeho zaměření a intenzita, psychická i fyzická zátěž jsou úměrné skupině účastníků i jednotlivcům. Intenzivní program je organizován zkušenými certifikovanými instruktory, kteří pro svoji práci využívají metody zážitkové pedagogiky s maximálním důrazem na bezpečnost.

Ubytování

- ve vlastních stanech v prvním českém kempu AlpiCenter. Kemp se nachází cca 5 minut od centra Bovce a nabízí svým hostům kromě ubytování také špičkové sociální zázemí (WC, sprchy, kuchyňka, lednice, susička).

Strava

- 3x denně + celodenní pitný režim. Při celodenním programu mimo kemp je strava formou vydatného balíčku. K dispozici ohniště a grill.

Pobytové termíny

- květen, červen, září
 - turnus: po-pá (popř. podle dohody)

Odjezd z ČR v neděli cca o půlnoci, návrat ze Slovinska v pátek do 20ti hodin.

Cena za účastníka

2400,- Kč

Cena zahrnuje stravu 3 x denně + nonstop pitný režim, ubytování, turistický poplatek, kompletní program (mimo fakultativní nabídku) včetně materiálu a lektorů.

Cena nezahrnuje dopravu účastníků a jejich cestovní pojištění.

Klasický program:

Program, strava a ubytování 2400,-Kč/ os. Strava 3x denně, nonstop pitný režim, spaní ve vlastních stanech, program denně do 18 hodin
Doprava nezajišťujeme    Cena dopravce cca 28,- Kč / km + čekací taxa
Cestovní pojištění nezajišťujeme    Cca 20,- Kč / osoba /den

Fakultativní program:

Canyoning

€25
650,-Kč/os.

V ceně je zahrnut průvodce, neopren, neoprenové boty, helma, skluz, pojištění, vstup.popl.
Rafting €25/
650,-Kč/os.
   V ceně je zahrnut průvodce, neopren, neoprenové boty, helma, vesta, pojištění, vstup.popl.
Speleo €25/
650,-Kč/os.
   V ceně je zahrnut průvodce, sedák a jistící vybavení, helma, pojištění.
Celodenní výlet k moři
Celodenní výlet do Skocjanských jam (unikátní jeskynní systém)
zdarma

vstup €5/os
   Pouze za úhradu dopravy vlastního autobusu - cca 300 km tam i zpět (Bibione, Jesolo, Lignano).
Ukázky záchrany na vodě zdarma

Příklady zaměření kurzu

- sportovní kurz
 - OSV, rozvoj klíčových kompetencí