Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Informace
Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vás informovat o nabídce podnikatelského sdružení ve Valencii („Asociación Empresarios“, „The Businessman Association of the Valencian Community“). Toto sdružení nabízí možnost zprostředkování praktických pracovních stáží ve španělských firmách v oborech agronomie, textil, turistika, obchod, tisk, automobilový průmysl, kovoobráběcí průmysl, strojírenství, elektrotechnika, informatika, potravinářství, turismus, administrativa, překladatelství, zdravotnictví, sociální péče, školství, hudba, sport aj. (např.  místa číšníků, recepčních, pomocníků v obchodech, pracovníků marketingu, administrativních pracovníků aj.). Mezi partnery sdružení je např. řada hotelů a restaurací ve Valencii.

V rámci pobytu lze zorganizovat i kurs španělštiny

Bližší informace jsou k dispozici na : www.ehtvalencia.com .

Na financování stáží mohou být využity finanční prostředky v rámci programů „Erasmus“ a „Leonardo“.

Nejbližších dnech bude informace zveřejněna také na naší webové stránce:

Prosíme o předání této zprávy středním odborným školám ve Vaší oblasti.
Děkujeme za pomoc a spolupráci.

Karla Benešová

Dům zahraničních služeb