Vloženo: 21.12.2011 Autor: Jiří Hanák / Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.

Charakteristika školy:

Církevní střední zdravotnická škola věnuje velkou pozornost výchovnému působení, které je směrováno ke křesťanským hodnotám. Vedeme žáky ke vzájemné toleranci a přátelství, smyslu pro povinnost, k odpovědnosti k sobě samým i bližním. Výhodou je v tomto směru menší velikost školy a její rodinná atmosféra.

Stravování:

V areálu školy zajištěny snídaně, obědy a večeře.

Ubytování:

Ubytování pro dívky zajišťuje v bezprostřední blízkosti školy Církevní domov mládeže Svaté Rodiny a Školní jídelna s.r.o., Grohova 10/12, pro chlapce Církevní domov mládeže Petrinum, Veveří 15.

Vybavení školy:

Odborné učebny ošetřovatelství, učebna psychologie, počítačová učebna, posilovna, tělocvična, chemicko-fyzikální učebna, nově také chemická laboratoř. Většina učeben je vybavena dataprojektorem a videorekordérem. Všechny učebny jsou zasíťovány a připojeny k internetu.