Vloženo: 22.04.2012 Autor: Hana Čermáková / Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

Žáci se začleňují do projeKtů školy po celou dobu studia. V primě absolvují hned v září Přírodovědné praktikum, pro kvarty je určeno Zeměpisné praktikum na Rychtě v Krásenku, žákům 1. ročníku Adaptační pobyt. Během studia se žáci zapojují do dalších aktivit v rámci projektů Škola podporující zdraví, Globální rozvojové vzdělávání, Poznejme se navzájem, Oživlá historie, Příběhy bezpráví.

Škola je také příjemcem podpory v rámci fondu OPVK, výzvy 1.5 Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách.

Škola má uzavřeno partnerství se školami na Slovensku, ve Španělsku, v Německu, v Rakousku a v Japonsku.

Informace o všech projektech najdete na stránkách školy: www.gykovy.cz/obsah/projekty.