Vloženo: 15.02.2012 Autor: Miroslav Marek / Odbor školství JMK

Starosta obce Tetčice vyhlašuje v souladu s vyhláškou MŠMT ČR č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích konkurz

na pracovní místo ředitele/ředitelky

Základní školy a Mateřské školy Tetčice, příspěvkové organizace,

Palackého 52, 664 17 Tetčice

Požadavky:

-          předpoklady pro výkon funkce ředitele dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění

-          odborná kvalifikace v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění

-          znalost problematiky organizace a řízení ve školství a příslušných předpisů

K přihlášce je nutné doložit originály nebo úředně ověřené kopie následujících dokladů a příloh:

-          doklady o odpovídající odborné kvalifikaci (vysvědčení o maturitní zkoušce, diplom a vysvědčení o státní zkoušce nebo diplom a dodatek k diplomu)

-          doklad o průběhu zaměstnání a délce pedagogické praxe včetně pracovního zařazení (např. pracovní smlouvy, potvrzení zaměstnavatelů atd.)

-          strukturovaný životopis

-          koncepci dalšího rozvoje příspěvkové organizace (max. rozsah 3 stran formátu A4)

-          výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), popř. doklad o jeho vyžádání

-          lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu daného pracovního místa (ne starší 2 měsíců).

Přihlášku včetně všech výše uvedených příloh zašlete nejpozději do pátku 30.března 2012 do 12,00 hodin na adresu: Obec Tetčice, Palackého 177, 664 17 Tetčice.

Obálku označte heslem KONKURZ.