Vloženo: 31.10.2011 Autor: Miroslav Marek / Odbor školství JMK

Vážená paní, vážený pane,

z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme informovat o nabídce Bavorského ministerstva pro vyučování a kultus, které nabízí hospitační stáže do Bavorska pro učitele němčiny, působící na základních školách, gymnáziích, středních odborných školách, vyšších odborných školách a středních odborných učilištích v České republice.

Hospitační stáže v délce trvání cca 14 dní se uskuteční ve školním roce 2011/12 (výjimečně lze realizovat stáž i do konce kalendářního roku 2012) na různých typech škol, které budou určeny bavorskou stranou. Přednost při výběru bude dána těm uchazečům, kteří mají prokazatelně partnerskou školu v Bavorsku a hodlají na této bavorské partnerské škole (po domluvě s jejím vedením) uskutečnit hospitační stáž (adresu vyplní v dotazníku).

Každý účastník obdrží na dobu pobytu od bavorské strany 250 eur na pokrytí nákladů spojených s pobytem.

Podrobnější informace k hospitacím, podání přihlášky i formulář přihlášky najdete na naší webové stránce, viz níže.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 15. prosince 2011 na adresu:

Dům zahraničních služeb

Akademická informační agentura