Vloženo: 20.12.2011 Autor: Miroslav Marek / Odbor školství JMK

Dobrý den,

zabýváte-li se ve své pedagogické praxi multikulturní výchovou, s potěšením vám přinášíme informaci o tom, že si na stránkách našeho projektu "Centrum pro religionistiku a multikulturní edukaci (CERME)" můžete v současné chvíli zdarma stáhnout nově připravené studijní materiály pro toto průřezové téma.

Jedná se o výukové texty doplněné o bohatý audiovizuální materiál, kombinovaný s připravenými projekty a studentskými úkoly, použitelnými přímo ve výuce. Materiály byly vypracovány z převážné části odborníky z Ústavu religionistiky filozofické fakulty Masarykovy univerzity a zdarma je můžeme v současnosti poskytnout proto, že vznikly v rámci realizace projektu financovaného z Evropského sociálního fondu a rozpočtu MŠMT a jako takové jsou zatím neprodejné.

Materiály je možné stáhnout, oproti jednoduché registraci na tomto odkazu: http://www.cerme.cz/index.php?option=com_user&view=login&return=aHR0cDovL3d3dy5jZXJtZS5jei9pbmRleC5waHA/b3B0aW9uPWNvbV9jb250ZW50JnZpZXc9YXJ0aWNsZSZpZD0xMDc6c3R1ZGlqbmktbWF0ZXJpYWx5LTImY2F0aWQ9MTcmSXRlbWlkPTc=

Nově zde naleznete také prezentace z poslední pořádané konference CERME nazvané: "Multikulturní a integrovaná edukace: Potřeby a podpora, setkávání a míjení".

S díky zdravím a přeji pěkné svátky
Za celý tým CERME
Radek Kundt