Vloženo: 24.02.2022 Autor: Oldřich Vybíral / Odbor školství JMK

Na ČT edu se snažíme rozšiřovat volně dostupné, reklamou nezatížené a kvalitní vzdělávací zdroje pro učitele a studenty. Nyní jsme zveřejnili „balík materiálů“ – videí, pracovních listů, příkladů k procvičení – pro žáky, kteří se připravují na přijímačky na střední školy a gymnázia.

Chtěli jsme Vás proto moc požádat, zda byste o našem „přijímačkovém balíčku“ nemohli dát vědět uživatelům na svém webu. Záplava komerčních projektů, které s přijímačkami pomáhají, je velká. Ale není pro každého finančně dostupná. Proto se snažíme o možnosti čerpat pomoc z ČT edu dát vědět na všech možných frontách.

K tématu přijímaček jsme natočili i nový cyklus Nebojte se matematiky, ve kterém lektor prochází problematické úlohy z testů minulých let a nabízí možná řešení.

Budeme velmi vděční za jakoukoliv formu sdílení a šíření, zasíláme v příloze pro tento účel např. banner, který můžete vložit na vaše webové stránky či sociální sítě. Popřípadě nasdílet odkazy výše, za jejichž sdílení bychom byli velice rádi, aby se materiály dostaly k co největšímu množství nejen žáků, ale i rodičů či učitelů, kteří dětem s přípravami pomáhají.