Vloženo: 04.04.2012 Autor: Miroslav Marek / Odbor školství JMK

Vazena pani, vazeny pane,

dovolte mi, abych Vam jmenem sdruzeni CZ.NIC, spravce narodni domeny .CZ, predstavil cervnovy vzdelavaci kurz pro ucitele IT predmetu gymnazii, strednich, vyssich odbornych a specializovanych skol. Temata, ktera budou v kurzu prezentovana, mohou poskytnout Vam a Vasim kolegum detailnejsi informace vhodne pro pripadne doplneni vyuky IT predmetu na vasi skole.

Soucasti jednodenniho skoleni, ktera se uskutecni 14. cervna tohoto roku ve vyukovem centru Akademie CZ.NIC (Americka 23, Praha 2, 2. patro), budou informace ze sveta internetu, internetovych technologii, domen a projektu sdruzeni CZ.NIC.

Kurz je pro pedagogy zdarma. Jeho kapacita je ale omezena, a proto pokud se rozhodnete zucastnit se, pozadal bych Vas, abyste si sve misto zarezervaval/a co nejdrive, nejpozdeji ale do 14. kvetna. Prihlasit se muzete na adresu akademie@nic.cz.

Vice informaci o kurzu pro pedagogy najdete v prilozenem dokumentu, o vyukovem centru a jeho naplni se dozvite z internetove adresy www.nic.cz/akademie, o sdruzeni CZ.NIC a jeho aktivitach se muzete informovat na strankach www.nic.cz.

Budeme velice radi, pokud pro Vas bude tato nabidka zajimava. Kdybyste vedel/a, ze by mohl kurz zajimat i nektere z Vasich kolegu, prosim, preposlete jim tuto informaci, pripadne je rovnou prihlaste.

V pripade, ze jste v teto zprave nebo na uvedenych internetovych strankach nenasel/a vsechny potrebne informace, napiste mi na tuto e-mailovou adresu nebo zavolejte na nize uvedena telefonni cisla.

Dekuji a preji pekny den.

S pozdravem,

Vilem Sladek