Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Odbor školství JMK

Název projektu: Vybudování centra aktivačních služeb pro mládež s onemocněním schizofrenií
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.2.00/14.0128

D O T Y K

Projekt „Vybudování centra aktivačních služeb pro mládež s onemocněním schizofrenií“ nabízí aktivní a bezplatnou pomoc pro nemocné schizofrenií.

Pro nemocné
Pokud Vám ještě není 26 let a navštěvujete jakoukoliv školu, poskytneme Vám asistenta (pomocníka, kamaráda...), aby Vám pomáhal s přípravou do školy a vším, co se vzděláváním souvisí, např. návštěvou knihovny, divadla, obchodu.

Pro rodinu
Povídání, podpora, informace o nemoci samotné o životě rodiny s nemocí co prospívá nemocnému jak může rodina pomáhat uzdravování o našich rodinných prožitcích se schizofrenií

Sejít se s Vámi můžeme u nás v kanceláři u Vás doma
O tématech budeme hovořit na společných setkáních rodin, na které Vás budeme zvát, máte-li zájem.
Uvedené služby jsou zdarma!

Informujte se:
na webové stránce: www.dotykbrno.cz
telefonním čísle: +420 734 346 795 (pan Svoboda)
e-mailu: dotykbrno@seznam.cz