Vloženo: 31.08.2011 Autor: Jakub Štursa / Odbor školství JMK
Vážená paní,
vážený pane,

dovolte mi, abych Vás informoval o změně termínu mezinárodní konference „Partnerství pro MST: podpora výuky matematiky a přírodních a technických věd prostřednictvím spolupráce škol a firem“, která se měla původně uskutečnit ve dnech 20. a 21. června 2011 v Praze a na kterou jsem Vás zval již dopisem ze dne 16. května 2011.

Nové datum konání konference je stanoveno na 12. až 13. září 2011.

Chtěl bych Vás také touto cestou požádat o laskavé předání informace o změně termínu konference a o možnosti účasti v novém termínu Vašim spolupracovníkům a partnerům.

Pokud jste se již zaregistroval/a na webových stránkách MŠMT (http://www.msmt.cz/mezinarodni-vztahy/zveme-reditele-skol-na-konferenci-k-podpore-a-posileni-vyuky) na původní termín a svoje přihlášení nezrušíte, zůstává Vaše registrace dále platná pro zářijový termín.

Věřím, že Vám posun termínu bude vyhovovat a že se akce budete moci zúčastnit. Budu se těšit na setkání s Vámi v září.

PhDr. Jindřich Fryč
vrchní ředitel

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
sekce mezinárodních vztahů a evropských záležitostí