Vloženo: 25.11.2011 Autor: Lucien Rozprým / Oddělení prevence a volnočasových aktivit

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

dovolte nám představit Vám projekt, který Kulturní zařízení Ostrava-Jih připravilo pro žáky a studenty pro rok 2011 až 2012.

Jedná se o 4. ročník  Festivalu žákovských a studentských multimediálních projektů a webových prezentací s názvem www.COMP-OST.cz.

Festival multimediálních projektů navazuje na úspěšnou realizaci minulých ročníků, které se setkaly s velkou odezvou u žáků a studentů. Je zcela mimořádným projektem v oblasti počítačové vzdělanosti a podporuje mladé tvůrce v aktivním a samostatném přístupu při individuální tvorbě  webových prezentací a multimediálních projektů.

Velký význam přikládáme realizaci doprovodného programu, který je koncipován jako interaktivní workshopy a semináře, pro které budou připraveny PC učebny s připojením k internetu. Pod odborným vedením  si žáci a studenti vyzkoušejí  různorodé PC techniky při tvorbě vlastních projektů.

Do soutěže se mohou zapojit žáci a studenti v několika soutěžních a věkových kategoriích. Soutěžní příspěvky můžete posílat do 2. 4. 2012. Veškeré informace, včetně přihlášek a propozic najdete na internetových stránkách festivalu www.COMP-OST.cz.

Doufáme, že náš projekt zaujme Vás i Vaše studenty. Těšíme se na Vaše příspěvky a přejeme hodně úspěchů.

V příloze posíláme vyhlášení  a pravidla soutěže.

Ingrid Červeňová, ředitelka festivalu

Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Dr. Martínka 1439/4, 700 30 Ostrava-Hrabůvka

tel.: 596 739 107, mobil: +420 731 472 996