Vloženo: 08.10.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení prevence a volnočasových aktivit

Brno 26.10.2014. Podrobnosti dále.

Základní tréninkové metody pro přípravu dětí od 5 let na soutěže v aerobiku

Určeno pro:

- všechny (trenéry, učitele i dobrovolníky), kteří připravují děti ve věku od cca 5 let na soutěže v aerobiku.

- zájemce o účast v soutěži Česko se hýbe, kolo pro JMK se bude konat 14.5.2015 v Brně

Pořadatel:

- sportovní klub Aerobik Centrum Brno

Datum konání:

-neděle 26.10.2014

Místo konání:

TJ Tesla Lesná, Halasovo nám 7, Brno

Info a přihlášky:

Lektor:

- PaedDr. Hana Toufarová, Blanka Přetáková

Bonus pro vás

- pokud chcete, vezměte s sebou několik svých závodnic (nahlaste prosím počet předem) a přímo si tréninkové metody vyzkoušejte. Tímto způsobem vše lépe a snadněji pochopíte a navíc hned získáte další praxi při odhalování a napravování chyb, které děti dělají nejčastěji.

Kontakt:

- Hana Toufarová, toufarova@acfitness.cz, 602 934 997

Prozradím vám znalosti a zkušenosti, které jsem za téměř 20 let nasbírala jako trenérka, choreografka a rozhodčí soutěží v aerobiku. Prozradím vám svoje know-how.

Jako trenérka vím, že všechny děti jsou stejné, začínají od začátku - tak kde se láme úroveň? Proč se některé týmy nemůžou „hnout“ z místa a cvičí stále stejně?

Jako rozhodčí poznám podle dětí, co umí jejich trenér. Děti cvičí tak, jak je jejich trenérka umí na soutěž připravit. Vím také, že trenérky mají obtížnou pozici a těžkou práci. Poradím vám, jak pomoci sobě i dětem. Úroveň sestav a cvičení půjde rychle nahoru.

Pokroky v tom, co děti dokážou zacvičit, mohou být opravdu velmi rychlé a jde to snadno, jen vědět, jak na to. Po tomto workshopu se  vy i vaše děti se rychle posunete dál. Budete z toho mít velkou radost, uvidíte pokrok a hned to všechny bude víc bavit J.

Hana Toufarová