Vloženo: 18.11.2013 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení prevence a volnočasových aktivit

Česká triatlonová asociace hledá vedoucí nových triatlonových skupin dětí a mádeže od 8 do 15 let. Podrobnosti v příloze.

Projekt Triatlon děti startuje v následujících dnech a jeho posláním je dát dětem ve věku 8 – 15 let možnost aktivně sportovat. Jedná se o projekt České triatlonové asociace financovaný z účelové dotace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Hlavním cílem projektu je získat sportovní vedoucí pro nově vzniklé dětské tréninkové skupiny. Jsme přesvědčeni o tom, že vhodnými osobami na pozici vedoucích dětských triatlonových skupin jsou zejména učitelé tělesné výchovy (ale nejen oni) na základních školách. V příloze tohoto e-mailu naleznete dopis, který obsahuje zmiňovanou výzvu. Věříme, že i finanční motivace může být dalším stimulem pro rozhodnutí, které povede k zapojení dalších osob do projektu.

Pro další informace volejte, pište:

Projektová kancelář Triatlon děti

na adrese Těšnov 5, 110 00 Praha 1

telefon: 724 110 312, e-mail: deti@triatlon.cz.

Těšíme se na spolupráci,

Jaromír Horák