Vloženo: 07.09.2012 Autor: Lucien Rozprým / Oddělení prevence a volnočasových aktivit

Hledání střední školy poskytující odbornou přípravu v oboru pečovatelské služby, služby v domácnosti za účelem spolupráce a koordinace cca. 3 týdenních pracovních stáží francouzských studentů v pečovatelských organizacích (péče o děti, starší osoby, postižené).

Odborná škola - Maison Familiale Rurale z Bernay en Champagne, Francie – hledá partnery pro projekt Leonardo da Vinci: Mobility osob v počátečním odborném vzdělávání (IVT).

Cíl projektu: podpora nadnárodní mobility pro 40 žáků a studentů v počátečním odborném vzdělávání a přípravě v oboru pečovatelské služby a služby v domácnosti.

Partner: Hledáme střední školy poskytující odbornou přípravu v oboru pečovatelské služby, služby v domácnosti za účelem spolupráce a koordinace cca. 3 týdenních pracovních stáží našich studentů v pečovatelských organizacích (péče o děti, starší osoby, postižené).

Můžeme našemu partnerovi pomoci rozvinout vztahy s francouzskými organizacemi ve stejném profesním oboru a doprovázet ho v ekvivalentním projektu.

Časový harmonogram: Přípravná návštěva – říjen nebo listopad 2012, předložení přihlášky – únor 2013.