Vloženo: 02.02.2015 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení prevence a volnočasových aktivit

Juniorský maraton 2015
Věrnostní program pro pedagogy

Vážení učitelé,

s příchodem nového roku se blíží start již 19. ročníku Juniorského maratonu – největší běžecké akce pro středoškoláky z celé ČR. Nejdříve nám dovolte, abychom vám poděkovali za vaši aktivní účast a registraci školních týmů do semifinálových kol Juniorského maratonu 2014. Minulý ročník byl pro nás velmi úspěšný, i díky vám se semifinálových kol zúčastnilo rekordních 205 týmů (2 050 studentů).

Na rok 2015 jsme pro vás připravili několik novinek. První z nich je dlouhodobý Věrnostní program pro pedagogy.

Velmi si vážíme vaší práce a snahy sestavit tým pro Juniorský maraton. Jsme si vědomi toho, že by žádný tým Juniorského maratonu neexistoval bez vaší pomoci a aktivní účasti. Jako odměnu jsme pro vás vytvořili dlouhodobý Věrnostní program. Cílem programu je rozšíření účastnických týmů, podpora běhu u juniorských běžců, šíření sportovních myšlenek a zdravého životního stylu mezi mládeží. Čím více běžců, tím více soutěživosti a také lepší atmosféra. Program je zacílen na učitele, kteří sestaví tým(y) běžců a zúčastní se neziskového projektu Juniorský maraton (JMC).

V průběhu trvání programu budete mít možnost sbírat body za předem specifikované aktivity či po splnění definovaných podmínek. Odměnou budou zajímavé ceny*. Podle toho, jak budete aktivní, dosáhnete v prvním roce třeba na oficiální tričko ze závodů značky adidas, poukázku do Sportisima nebo například zájezd pro dvě osoby do evropské metropole. Ceny si můžete vybrat buď už v prvním roce nebo si převést body do dalších let. Záleží jen na vás, jakou strategii zvolíte. Kompletní seznam cen bude umístěn na webových stránkách zde. Přehled o speciálních soutěžích za bonusové body získáte, jakmile se stanete naším fanouškem na Facebooku.

Pozor akce: Pro prvních 50 učitelů zaregistrovaných do věrnostního programu máme připravený RunCzech běžecký batůžek!

Pro více informací a registraci do Věrnostního programu klikněte zde a pročtěte si brožuru, kterou posíláme taktéž v příloze. Bez předchozí registrace se učitel nestane součástí Věrnostního programu.

Dlouhodobý věrnostní program bude zahájen 2. února 2015. Pokud máte dotazy, rádi je zodpovíme na jmc@pim.cz.

Těšíme se na vaši účast.
Váš JMC tým

___________________________________________________________________________________
* Ceny se budou měnit po vyčerpání zásob